Starší dorost po klopýtnutí opět zvítězil

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 16.05.2018 | přečteno 144x

SD: FK Kolín – FC Sellier&Bellot Vlašim 4:0 (1:0)

Naše sestava: Karban – Uher, Exner (K), Salva, Vacka (75´Strnad) – Záhora, Novák O. – Plandor, Rosendorf (71´ Šindelář), Koděra (61´Vyhnánek) – Novák M. (75´Jan Vlášek)

Naše branky: Novák M., Rosendorf, 2x Salva

„Do utkání jsme vstoupili aktivně, soupeře zatlačili na jeho polovině a postupně si vytvářeli šance, když ještě po prostrčení Standy Rosendorfa na Vojtu Uhera, který nastřelil brankáře a střele ze strany Matěje Nováka těsně vedle branka nepadla, jsme se v 18. minutě dočkali, když po přihrávce Vojty Uhera Matěj Novák pronikl do vápna a podél brankáře nás dostal do vedení 1:0. Ve 22. minutě odpověděl soupeř, když po rohu hlavičkoval pod břevno, ale Luboš Karban výborně vyrazil nad branku. Ve 37 minutě se blýskl krásnou střelou pod břevno Vojta Uher, ale brankář hostí jeho střelu vyrazil na roh. V závěru poločasu jsme zahrozili ještě z přímého kopu ze strany, když jsme po centru na malé vápno poslali míč vedle branky. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, když se v 49. minutě Standa Rosendorf uvolnil ve vápně a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V 65. minutě jsme se radovali z další branky, když se po rohu prosadil Ondra Salva hlavou a zvýšil na 3:0. V 78. minutě mířil Miloslav Plandor do tyče, ale v 83. minutě jsme se opět radovali, a to po střele Ondry Nováka, který uzavřel účet dnešního zápasu na konečných 4:0.“ Uvedl as. trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku