Mladší dorost si poradil s Vlašimí

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 16.05.2018 | přečteno 110x

MD: FK Kolín – FC Sellier&Bellot Vlašim 3:1 (2:0)

Naše branky: 2x Šámal J., Koděra

Naše sestava: Bína – Vondráček, Kroupa, Machurka (K), Nevečeřal – Nágl 73´Bláža), Šámal V. (41´Koděra), Hetcl, Škorpil (59´Miškovský) – Šámal J. (72´Exner), Pelikán

“Do utkání jsme vstoupili trošku ospale, ale postupně jsme naši hru zlepšovali až jsme si vytvořili první šanci, a to, když po našem rohu Láďa Hetcl z první mířil těsně vedle. V 17. minutě jsme za naši aktivitu byli odměněni, když po přihrávce za obranu Ládi Hetcla důrazný Jirka Šámal šel sám na branku a svojí šanci podél brankáře proměnil a vedli jsme 1:0. Hned ve 20. minutě po přihrávce Václava Šámala postupoval opět Jiří Šámal sám na brankáře a obloučkem přes brankáře zvýšil naše vedení na 2:0. Ve 27. minutě se výborně uvolnil Radek Pelikán u brankové čáry a z úhlu přestřelil branku. Mezitím několikrát nebezpečně zahrozili hosté, ale své příležitosti naštěstí nedotáhli do konce. V závěru poločasu jsme mohli zvýšit, ale po přihrávce Filipa Vondráčka postupoval Radek Pelikán sám na brankáře, jenže trefil jen tyč a následná dorážka Václava Šámala skončila vedle branky. Po výborném prvním poločasu jsme z druhý poločas přestali úplně hrát, i když další šanci jsme si opět vytvořili my, a to, když pronikl Jiří Šámal do vápna soupeře, ale bohužel trefil brankáře a následnou dorážku Radka Pelikána opět výborně chytil brankář hostí. Bohužel jsme pokračovali v nevýrazném výkonu, čehož využili hosté a snížili v 67. minutě po našem nedorozumění mezi Lukášem Kroupou a Danielem Bínou dávali hosté do prázdné branky a snížili na 2:1. Naštěstí se nám povedlo ihned odpovědět, a to po přihrávce Ládi Hetcla David Koděra z blízkosti zvýšil na 3:1. V závěru ještě po akci Jakub Miškovský, Michal Exner zakončoval zblízka Radek Pelikán, ale trefil jen brankáře, a tak jsme zvítězili pouze 3:1.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku