PROBĚHL NÁBOR MALÝCH FOTBALISTŮ!

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 16.05.2018 | přečteno 242x

"V úterý 15.5.2018 proběhl další z náborů do Fotbalové školky FK Kolín. I přes nepřízeň počasí dorazilo 17 malých fotbalistů. Chlapci si vyzkoušeli základní fotbalové dovednosti jako je např. vedení a pohyb s míčem, zastavení míče, step na míči. Další cvičení bylo zaměřeno na rychlost a koordinaci. Každý z těch kluků chce vidět vlnící se síť, takže nemohla chybět střelba na branku a to soutěžně po proběhnutí slalomu. Jelikož borci pracovali velmi dobře, musela přijít i malá odměna za dobře zvládnutý trénink. :-)

P.S. Mnohokrát děkuji všem, kteří byť jen drobností pomohli."

- Hony Pikner, šéftrenér přípravek FK Kolín -

Video celého náboru: Facebook - FK Kolín a.s.

Fotogalerie: Zonerama.com | Foto: Natálie Krupková

Diskuze k článku