Starší dorostenci zvítězili v Nymburce

Foto: Anna Kheková

Tomáš Šulc | 21.05.2018 | přečteno 240x

Starší dorost: SK Polaban Nymburk - FK Kolín 2:4 (1:3)

Naše sestava: Karban – Strnad, Exner (K), Salva, Šindelář – Záhora (81´Hruška), Vyhnánek (68´Novák O.) – Plandor (62´Žemba), Rosendorf (68´ Uher), Koděra - Novák M. (74´Vacka)

Fotogalerie: khekovaa - zonerama.com | Foto: Anna Kheková

Naše branky: Exner, Rosendorf, Novák M., Žemba

„Dnešní utkání se nám sice výsledkově povedlo, ale výkon nebyl již podle našich představ. Již od začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovině, ale dokázali jsme se prosadit až v 25. minutě, když se po rohu Standy Rosendorfa prosadil na zadní tyči Tomáš Exner a vedli jsme 1:0. Hned ve 27. minutě přidal z přímého kopu Standa Rosendorf druhou branku, ale soupeř ihned po naší špatné rozehrávce snížil do prázdné branky ve 29. minutě na 2:1. Těsně před odchodem do kabin se prosadil svým důrazem Matěj Novák a zvýšil na 3:1, ale to bylo z naší strany v prvním poločase vše. Druhý poločas se nesl v duchu prvního. My útočili, soupeř bránil, ale branku to přineslo až v 81. minutě, kdy se prosadil Dominik Žemba a navýšil naše vedení na 4:1. Bohužel jsme nechali soupeře těsně před koncem snížit na 4:2 a tak si po nepříliš povedeném výkonu odvážíme povinné vítězství 4:2.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku