Žáci U12 zvítězili počtvrté v řadě!

Tomáš Šulc | 26.05.2018 | přečteno 97x

U12: FK Čáslav - FK Kolín 4:5

"Již po čtvrté v řadě naši borci dokázali v mistrovském utkání zvítězit. Po skvělém výkonu v minulém týdnu, kde jsme zaskočili skvělou hrou papírového favorita z Chrudimi a dokázali zvítězit 7:4, jsme ani tentokrát nezklamali. Od začátku kluci předváděli aktivní útočnou hru, kterou nám bohužel soupeř pokazil dvěmi precizně sehranými standartními situacemi, kde jsme zaspali a náhle prohrávali 3:1. Síla týmu se ukázala ještě do konce první třetiny a po krásných akcích naši borci srovnali na 3:3. Druhá třetina se hrála nahoru, dolů, a i když jsme prohrávali 4:3, nikdo z nás nepochyboval, že máme na to výsledek otočit. V poslední třetině zápasu jsme dokázali ještě zvýšit tempo, trochu toho fotbalového štěstíčka urvat na svou stranu a výsledek otočit na konečných 4:5. Mám radost, jak našim hráčům roste s každým dalším povedeným zápasem sebevědomí a doufám, že jim konečně došlo, že FK Kolín může hrát s každým soupeřem. Velké poděkování za doplnění našeho týmu patří klukům z U11, dnes opět prokázali svou velkou herní kvalitu. Pochvalu zaslouží všichni hráči za svůj bojovný výkon." Uvedl asistent trenéra Radek Šrámek