Starší dorost porazil Svitavy 5:1

Foto: Anna Kheková

Tomáš Šulc | 02.06.2018 | přečteno 145x

Starší dorost: FK Kolín – TJ Svitavy 5:1 (3:1)

Naše sestava: Karban – Strnad, Exner (K) (58´Vlášek), Vacka, Uher – Záhora, Novák O.– Plandor, Koděra (58´Vzhnánek), Žemba (58´Šindelář) - Novák M. (66´Hruška)

Naše branky: 3x Vacka, Záhora, Novák M.

„Dnešní utkání se odehrávalo za velice teplého počasí, ale náš vstup do utkání to neovlivnilo, a tak jsme se dostali do vedení hned z prvních dvou rohů Davida Koděry v 3. a 7. minutě shodně hlavou Lukáše Vacky a vedli jsme 2:0. V dalších minutách jsme trochu polevili čehož využil soupeř k několika nebezpečným akcím, ze kterých byla nejnebezpečnější skákavá střela z 20. metrů, kterou Luboš Karban s námahou vyrazil na rohový kop. V 37. minutě jsme se radovali opět my, a to opět po rohu Davida Koděry opět Lukáš Vacka tentokrát střelou po zpracování nekompromisně zkompletoval svůj dnešní střelecký koncert na hattrick, a vedli jsme 3:0. Bohužel po našem zaváhání v 41 minutě, kdy soupeř postupoval sám na Luboše Karbana a nedal mu šanci, snížil na poločasových 3:1. Ve druhém poločase jsme hned v 53. minutě zvýšili po faulu na Davida Koděru z penalty Danielem Záhorou na 4:1 a v 60. minutě důrazný Matěj Novák zvýšil na 5:1 a do konce zápasu se již brankový stav nezměnil, a tak jsme zvítězili přesvědčivě 5:1.“ Uvedl as. trenéra Petr Káninský.

Diskuze k článku