Mladší dorost porazil Svitavy 2:0

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 02.06.2018 | přečteno 155x

Mladší dorost: FK Kolín – TJ Svitavy 2:0 (0:0)

Naše branky: Miškovský, Šámal J.

Naše sestava: Bína – Vondráček, Nágl, Machurka (K), Nevečeřal – Škorpil, Hetcl (75´Bláža), Šámal V. (51´Sosvor), Škorpil, Miškovský (63´Exner) – Šámal J., Pelikán

„ Za velice horkého počasí jsme začali aktivně a hned ve 3. minutě jsme si vytvořili brankovou příležitost, když po centru Jakuba Miškovského přes celé vápno, ránu ze strany Jirky Škorpila reflexivně vyrazil brankář hostí. V dalších minutách jsme se snažili útočit, ale brzdila nás řada nepřesností nebo špatných řešení vzniklých situací. Soupeř na tom byl obdobně a tak výsledkem byl poločasový bezbrankový stav 0:0. Vstup do druhého poločasu jsme začali obrovskou šancí Václava Šámala, když postupoval sám na brankáře, ale nastřelil ho a z následné dorážky byl Radek Pelikán nepřesný. V 54. minutě jsme se již dočkali a to po centru Ladislava Hetcla nás dostal do vedení hlavou Jakub Miškovský 1:0. Poté jsme přenechali iniciativu hostům i díky zbytečným dvěma žlutým kartám po kterých si vždy musí jít potrestaný hráč odpočinout na 8 minut na střídačku a hrajeme oslabeni, ale byli jsme to my kdo se radoval a to když po přihrávce Ladislava Hetcla unikl obraně hostí Jiří Šámal a zvýšil z úhlu naše vedení na 2:0. Zbytek zápasu jsme již kontrolovali i když jsme dohrávali oslabeni za žlutou kartu, ale dotáhli jsme utkání do vítězného konce 2:0.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku