Žáci U15 těsně nestačili na Jablonec

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 05.06.2018 | přečteno 143x

U15: FK Kolín - FK Jablonec 1:2 (0:1)

Branka: Kenardžiev

FK Kolín: Hurt - Čáp,Čáslava, Noll, Oliva, Řehák - Nytra (5. Němec), Foršt, Krupka, Rejthar (55. Žídek) - Kenardžiev

"Do utkání s lídrem soutěže jsme nastoupili s menší úpravou v rozestavení hráčů a respektem k soupeři. Ten respekt byl znát v prvních dvaceti minutách utkání, kdy měl soupeř znatelnou převahu. S přibývajícím časem se nám vývoj hry dařilo vyrovnávat. Několikrát nás podržel Čenda v bráně (ve druhém poločase předvedl zákrok, který je přesně podle mého gusta). Ale od toho tam také je a klukům se zvedlo sebevědomí. Bohužel, tak jako několikrát v této části sezony, když přečkáme to nejhorší, uděláme chybu. Ve 33. minutě se nám to povedlo a soupeř povedenou tečí na malém vápně skóroval. Druhou půli jsme začali tak jak jsme zakončili tu prvou. V 39.minutě opět chyba a bylo to 0-2. Přestože jsme byli nuceni dvakrát střídat pro zranění a Patrik závěr utkání musel dokulhat, jelikož jsme neměli střídat kým, převzali jsme v závěru iniciativu a Kendy po centru Vojtou v 66.minutě snížil na 1-2. Do konce utkání jsme měli ještě jednu dobrou příležitost, ale nebylo nám přáno.

Celkově bych utkání hodnotil jako vydařené. Jen chyběl ten výsledek. Kluky chválím za nasazení a přístup k utkání. K sezoně se vyjádřím v samostatném komentáři. Uvedl trenér kategorie U15 Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku