Mladší dorost v Benešově nevstřelil ani branku

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 05.06.2018 | přečteno 162x

Mladší dorost: SK Benešov B - FK Kolín 3:0 (1:0)

Naše sestava: Bína – Vondráček, Kroupa, Machurka (K), Nevečeřal (72´Šín) – Škorpil (60´Sosvor), Hetcl, Šámal V. (55´Miškovský), Nágl – Šámal J. (72´Bláža), Pelikán

“V dalším kole divize mladšího dorostu jsme zavítali na půdu SK Benešov, který z 12 utkání v jarní části 11 vyhrál. Bohužel se nám nepovedl vstup do utkání a již ve čtvrté minutě jsme inkasovali první branku, když do naší rozhozené obrany pronikl soupeř a sám před naším brankářem se nemýlil a prohrávali jsme 0:1. V dalších minutách domácí hráči velice dobře kombinoval a vytvořil si ještě další příležitosti, které naštěstí neproměnili, když nás z jedné z nich zachránila tyč. I my jsme se však postupně osmělovali a mohli jsme po rychlé akci Jirky Škorpila šel sám na branku Radek Pelikán ale bohužel nastřelil brankáře a o pár minut později po centru opět Jirky Škorpila se ocitl zcela sám Martin Nágl před domácím brankářem, ale bohužel ho nastřelil a tak jsme odcházeli do kabin za nepříznivého stavu 0:1. Druhý poločas jsme hru zlepšili i když soupeř svojí kombinační hrou udával tempo zápasu, ale my jsme si z rychlých protiútoků dokázali vypracovat brankové příležitosti, když tu největší za stavu 0:2 v náš neprospěch měl Jiří Šámal, když postupoval sám na domácího brankáře, překonal ho, ale z brankové čáry soupeř míč odkopnul mimo hřiště. Poté jsme bohužel ještě jednou inkasovali v 72. minutě z přímého kopu na 0:3 a tak jsme z Benešova odjížděli s prázdnou.“ Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku