Starší dorost zvítězil v Benešově

Foto: Anna Kheková

Tomáš Šulc | 05.06.2018 | přečteno 200x

Starší dorost: SK Benešov B - FK Kolín 2:4 (0:1)

Naše sestava: Karban – Vyhnánek, Exner (K), Salva, Uher (70´Žemba) – Záhora, Novák O.– Plandor (86´Šindelář), Rosendorf (46´Vacka), Koděra - Novák M.

Naše branky: Uher, Novák M., Plandor, Salva

„V dalším utkání divize staršího dorostu jsme zavítali na půdu velice nepříjemného soupeře SK Benešov. Již od začátku jsme se snažili útočit, ale soupeř velice dobrou a důraznou obranou hrou naše snažení eliminoval a sám se snažil o rychlé protiútoky, když mu málem ve 29. minutě jeden vyšel, a to po naší ztrátě na útočné polovině přečíslil naší rozhozenou obranu, ale naštěstí ze slibné šance naší branku přestřelil. Z naší strany stojí za zmínku střela z otočky Standy Rosendorfa těsně vedle a halvička Davida Koděry těsně nad, ale v 43 minutě jsme se dočkali, a to po brance Vojty Uhera, který na zadní tyči uklidil přihrávku Matěje Nováka do branky a šli jsme do kabin za vedení 1:0. Bohužel se nám nepovedl vstup do druhého poločasu, když jsme hned po prvním protiútoku inkasovali vyrovnávací branku na 1:1. Dokázali jsme však rychle odpovědět a to v 47 minutě po úniku Matěje Nováka za domácí obranu a přes domácího brankáře nás dostal opět do vedení 2:1. V 56. minutě přesným křižným pasem Daniel Záhora našel Miloslava Plandora, který se prosadil přes dva obránce a na druhou tyč zvýšil naše vedení na 3:1. V 73. minutě se povedlo soupeři snížit z penalty na 3:2, které předcházelo nepřesné námi zahrávané autové vhazování a bylo ještě drama, které uklidnila až branka v 83 minutě po hlavičce Ondry Salvy po rohu Davida Koděry, a tak jsme si z těžkého utkání odvezli důležité vítězství 4:2.“ Uvedl as. trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku