VRCHOL SEZONY - DERBY S ČÁSLAVÍ!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 11.06.2018 | přečteno 397x

Je to tady! Vrchol sezony, který se ponese v duchu derby! Kolínští ve STŘEDU 13.6. od 18:00 hodin přivítají na svém hřišti rivala z Čáslavi. Ačkoli jde o utkání čtvrtého celku s desátým, tyto zápasy mívají silnější ráz s nevyzpytatelným průběhem.

Při této příležitosti opět dojde k předání šeku na vybranou částku za uplynulou část sezony pro osmiletou Žanetku Hruškovou (s jejím příběhem Vás už jistě nemusíme seznamovat, ovšem pro ty, kteří nevědí, odkaz na celý její příběh zde).

Co se týče vzájemných soutěžních utkání, těch je poměrně dost. Celkem jich proběhlo 9. Poprvé se utkaly v září 2004 v České fotbalové lize. Kolín tenkrát zvítězil 3:2. Jednalo se o jedno z celkových 4 vítězství. Z posledního vzájemného zápasu brala body po výhře 2:1 Čáslav. Jedinou branku kolínského mužstva vstřelil Milan Vácha. Jak tomu bude v desátém derby?

!!!PŘIJĎTE ZAFANDIT NA POSLEDNÍ DOMÁCÍ UTKÁNÍ TÉTO SEZONY!!! #spolecnezakolin

Diskuze k článku