Mladší dorost nestačil na rezervu Žižkova

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 14.06.2018 | přečteno 148x

Mladší dorost: FK Kolín – FK Viktoria Žižkov B 2:5 (1:3)

Naše sestava: Bína – Vondráček, Kroupa, Nágl (K), Nevečeřal – Škorpil (56´Šín), Hetcl, Šámal V., Miškovský (14´Exner, 60´Bláža) – Šámal J., Pelikán

Naše branek: Pelikán, Šámal V.

„V prvním poločase jsme čelili dobře kombinujícímu soupeři, který svou převahu završil první brankou zápasu, když náš brankář podběhl míč a důrazný útočník přes našeho obránce dával do prázdné branky a hosté vedli 0:1. V 11. minutě jsme se osmělili my, a to, když unikl po levé straně Jirka Šámal, odcentroval před branku a ve slibné příležitosti Radek Pelikán špatně trefil míč. V 19. minutě udeřili opět hosté, a to po centru z pravé strany, kdy si volný hráč v našem vápně zpracoval míč a zvýšil na 0:2 a hned ve 24. minutě hosté navýšili vedení ještě na 0:3 a až ve 27. minutě jsme se dočkali také my, když po dlouhém míči Ondry Nevečeřala za obranu soupeře šel Radek Pelikán sám na branku a snížil na poločasových 1:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, a to, když ve 47. minutě po rohu Jirky Škorpila za velkým vápnem Václav Šámal střelou k tyči snížil na 2:3. To nám dodalo energii, ale bohužel se nám vyrovnat nepovedlo a v závěru zápasu jsme inkasovali ještě dvě branky a utkání prohráli 2:5.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku