St. dorost v posledním společném utkání zvítězil!

Foto: Anna Kheková

Tomáš Šulc | 14.06.2018 | přečteno 244x

Starší dorost: FK Kolín – FK Viktoria Žižkov B 6:1 (2:1)

Naše sestava: Karban – Vacka, Exner (K), Salva, Uher (69´Strnad) – Záhora (76´Hruška), Novák O. - Plandor (69´Šindelář), Rosendorf (61´Vlášek), Žemba (61´Vyhnánek) - Novák M.

Naše branky: 2x Rosendorf, 3x Novák M., Vyhnánek

Fotogalerie: zonerama.com | Foto: Anna Kheková

„Do dalšího utkání divize staršího dorostu vstoupili lépe hosté, lepší se pohybovali, kombinovali, ale první šanci jsme měli my, a to, když prošel Miloslav Plandor přes dva hráče, ale ve slibné šanci z velkého vápna přestřelil. Hosté odpověděli dobře zahraným přímým kopem, který Luboš Karban vyrazil, ale ve 28. minutě už se aktivita hostů vyplatila, když míč za naši obranu našel útočníka hostí, který přehodil Luboše Karbana a vedli 0:1. My jsme odpověděli hned z následující akce, když vysunul Ondra Novák Standu Rosendorfa, který nedal brankáři šanci a vyrovnali jsme na 1:1. Ve 33. minutě už to bylo veselejší, a to, když po rohu Standy Rosendorfa Mates Novák hlavou otočil vedení v náš prospěch a vedli jsme 2:1. Od této chvíle jsme už hru zcela ovládli a do konce zápasu přidali ještě několik branek, a tak výsledkem bylo naše vítězství 6:1.“ Uvedl as. trenéra staršího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku