Kategorie U10 obsadila na ZelenCupu 3. místo!

Foto: Milena Kolářová

Tomáš Šulc | 19.06.2018 | přečteno 203x

Kategorie U10 obsadila na ZelenCupu v Českém Dubu krásné 3. místo!

"Ve všech zápasech jsme předváděli fotbal plný nasazení, individuálních dovedností i kombinace a soupeře jsme často dlouhé minuty nepouštěli k míči. Škoda jen prohraného zápasu s Motorletem a remízi s Čáslaví, kde jsme neproměnili spoustu šancí. Odměnou pro nás trenéry byl přístup kluků k zápasu o 3.místo s Duklou Praha, kde od první minuty si šli za vysněným pohárem a následné uznání trenéra soupeře, kterému se líbila naše hra a rád by si s námi dal příští sezonu nějaký ten přáteláček. Díky všem za krásné zakončení sezóny." uvedl trenér Roman Hošek.

.

Skupina:

FK Kolín - FK Čáslav 1:1 (Medlen)

FK Kolín - TJ Jiskra Mimoň 2:2 (Souček, Orsák)

FK Kolín - FK Admira Praha 5:0 (Kolář, Souček, Trnka, Medlen, Eiman)

FK Kolín - FK Motorlet Praha 1:2 (Kolář)

FK Kolín - FC Mělník 3:0 (Eiman 2x, Medlen)

FK Kolín - VTJ Rapid Liberec 5:0 (Trnka 2x, Eiman, Orsák, vlastní)

FK Kolín - FK Dukla Jižní Město 5:1 (Trnka 2x, Eiman, Franc, Souček)

o 3.místo:

FK Kolín - FK Dukla Praha 2:1 (Kolář, Eiman)

Pořadí:

1) Pardubice, 2) Mimoň, 3) Kolín, 4) Dukla Praha, 5) Motorlet m., 6) Čáslav, 7) Slovan Liberec, 8) Admira Praha, 9) Vršovice, 10) Motorlet č., 11) Lomnice n.Popelkou, 12) Dukla JM, 13) Ústí nad Labem, 14) Mělník, 15) Kunratice, 16) Rapid Liberec

Diskuze k článku