"A" TÝM ZAHÁJIL PŘÍPRAVU

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 09.07.2018 | přečteno 957x

Kolínský "A" tým zahájil v pondělí 9.7. letní přípravu na nadcházející ročník Fortuna Divize. Na první letní trénink se zde sešlo zhruba 14 hráčů, mezi nimiž se objevili i nové tváře (podrobnější info o změnách v kádru zveřejníme později). Několik dalších hráčů ovšem stále užívá své dovolené a do přípravy se připojí později.

V divizním ročníku 2018/19 se ve skupině C Kolín utká hned s několika nováčky - FK Přepeře, SK Český Brod, FK Velké Hamry, SK Spartak Slatiňany a FC Horky nad Jizerou a SK Benátky nad Jizerou. Zbytek skupiny tvoří stejní soupeři z uplynulého ročníku - TJ Dvůr Králové nad Labem, FK Turnov, FK Náchod, MFK Trutnov, FK Pardubice "B", FK Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou, SK Vysoké Mýto a FK Čáslav. Novou formu pojal klub z FK Kratonohy, který se v určité míře spojil s Olympií Hradec Králové.

Diskuze k článku