PÚ: FK Kolín - FK Meteor Praha VIII 0:1 (0:0)

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 15.07.2018 | přečteno 488x

PÚ: FK Kolín - FK Meteor Praha VIII 0:1 (0:0)

Jako první v přípravě kolínskému mužstvu čelil tým z pražské Libně, FK Meteor Praha. Mužstvo, které se v uplynulé sezoně umístilo na 11. místě a i v nadcházející sezoně bude členem Fortuna Divize ve skupině B.

Do sestavy domácího Kolína se dostalo několik nováčků spolu s kluky, kteří po minulé sezoně skončili v dorostu a přípravu zahajují právě s "A" mužstvem.

Co se týče utkání, na branku se čekalo až do samotného závěru i přesto, že šance na vstřelení branky byly k vidění na obou stranách už mnohem dříve. Do prvního brejku se dostali hosté, z levé strany přišla přihrávka na vzdálenější tyč, jenže hráč Meteoru skluzem balon netrefil. Ve 14. minutě došlo ke špatné rozehrávce v defenzivní činnosti a opět se do příležitosti dostali hosté - s razantní střelou si ovšem Karban poradil. Kolínští nezůstali pozadu a do jedné z šancí se dostal po kombinaci před vápnem Čapek - osamocen před brankou byl ale u míče rychleji hostující brankář. Již zmíněný gól pražanů padl až v 84. minutě.

FK Kolín: Karban - Biško, Pavlík, Škoda, Čapek - Šindelář, Záhora - Vácha, Urban, Veselý - Vondráček.

Náhradníci: Koděra, Novák, Vyhnánek, Němeček, Exner

Diskuze k článku