PÚ: Kolín ve středu hostí juniorku pražské Slavie

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 16.07.2018 | přečteno 1082x

PÚ: FK Kolín - SK SLAVIA PRAHA | 17.7.2018 | 17:30 hod

Kolín má za sebou první přátelské utkání, ve kterém podlehl pražskému Meteoru 0:1. Nyní mu bude soupeřem další pražský klub, který se taktéž pyšní svou dlouhou historií. Kolínští ve středu 18.7. přivítají na svém hřišti od 17:30 hodin juniorku pražské Slavie.

SK Slavia Praha "U21" - mužstvo, které samozřejmě působí v juniorské lize. V uplynulém ročníku zde sešívaní obsadili se ziskem třiceti bodů 8. příčku. V letní přípravě už mají za sebou tři přátelská utkání - na úvod přípravy červenobílí padli v Ústí nad Labem 5:3. V dalším zápase doma hostili Chrudim, která nasázela do slávistické branky 4 góly a zvítězila 0:4. Chuť si Slávisté nespravili ani o uplynulém víkendu, kde se střetli s Táborskem. Na půdě svého soupeře prohráli těsně 3:2.

Diskuze k článku