Kolín vypadl z Poháru FAČR už v předkole

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 06.08.2018 | přečteno 460x

V neděli se sešli kolínští fotbalisté k prvnímu ostřejšímu utkání v této sezoně. Čekala na ně výzva v podobě předkola domácího Poháru FAČR, ve kterém se utkali s Vysokým Mýtem. Černobílý dres soupeře opět obléká i exkolínský Michal Kouřil, který se v tomto utkání objevil už od první minuty. Boj to byl ovšem marný, kolínští přes veškerou snahu podlehli na půdě Vysokého Mýta těsně 3:2.

Co se týče prvního poločasu, ten přinesl hned čtyři branky. První padla ze strany domácích, a to už v 11. minutě, kdy se po brejku dokázal prosadit Adam Kopřiva. Netrvalo dlouho a kolínští srovnali krok, hlavou vyrovnal stav utkání na 1:1 Radek Biško. Ve 30. minutě se díky Dominiku Veselému dostali kolínští dokonce do vedení. Soupeř se ale dočkal opětovného srovnání - o 3 minuty později určil poločasový výsledek znovu Adam Kopřiva.

Na úvod druhé půle si Kolín vypracoval slibné příležitosti, po kterých se mohl dostat, jak se lidově říká, na koně. Bohužel toho hráči nevyužili a na pomyslného koně se 10 minut před koncem utkání dostali domácí, když vítěznou branku vstřelil Tomáš Rezek.

Pro Kolín sice cesta pohárem končí, ovšem příští víkend začíná Fortuna Divize! V rámci prvního kola zajíždíme na hřiště Dvora Králové nad Labem.

Branky: 2x Kopřiva, Rezek - Biško, Veselý

Rozhodčí: Němec - Urban, Tesař

ŽK: Valášek, Štanglica - Rybařík, Křelina

Diváci: 195

FK Kolín: Kohoutek - Čapek, Němeček (K), Veselý, Šindelář (83' Klouček), Rybařík, Biško, Křelina (67' Koděra), Škoda, Vácha (86' Rosendorf), Pavlík

SK Vysoké Mýto: Černík - Žák, Hock, Kouřil, Tomášek, Kopřiva (91' Fišer), Štěpán (90' Benda), Tlapák (81' Štanglica), Novák (67' Rezek), Dvořák (K) (26' Mokrejš), Valášek

Diskuze k článku