Nováček Vondráček rozhodl o kolínském triumfu

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 14.08.2018 | přečteno 375x

Kolín má za sebou první mistrovské utkání v novém ročníku Fortuna Divize. V prvním kole narazil na Dvůr Králové nad Labem, z jehož hřiště si po těsném vítězství 1:0 odvezl plný počet bodů.

V úvodu si vypracovali slibné příležitosti, ve kterých ale bohužel selhali – ve 3. minutě se po Váchově centru snažil hlavou ohrozit královédvorskou branku Veselý. O chvíli později vyzkoušel brankářovu pozornost z větší vzdálenosti Škoda. V závěru první desetiminutovky se po pěkné kombinační akci dostal k zakončení i Vondráček. K největší možnosti prolomení nerozhodného stavu se dostal František Rybařík - nařízenou penaltu ovšem neproměnil a skóre 0:0 panovalo i nadále.

První branka padla až po změně stran. V 53. minutě poslal Vácha míč na téměř osamoceného Jiřího Vondráčka, který se po této střele mohl radovat ze své první divizní trefy v kolínském dresu. Domácí se o srovnání pokoušeli až do samotného závěru, to se jim nepovedlo a Kolíňáci se mohli radovat z těsného vítězství 0:1.

Branka: Vondráček

Rozhodčí: Ulrich - Trska, Ježek

ŽK: Fejk - Němeček, Vácha, Urban

Diváci: 250

FK Kolín: Kohoutek – Biško, Pavlík, Škoda, Čapek – Šindelář (77. Urban), Němeček, Vondráček – Vácha, Rybařík (70. Křelina), Veselý (90. Novák).

TJ Dvůr Králové n. L.: Vaníček J. - Dvořák (90' Hák), Hruška (K), Karal (82' Kruliš), Knespl (57' Mertlík), Macháček, Picha (45' Fejk), Tauchman, Tomeš, Ujec, Vaníček O.

Diskuze k článku