V neděli hostíme Jiskru Mšeno-Jablonec n. N.

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 15.08.2018 | přečteno 448x

FK Kolín - Jiskra Mšeno-Jablonec n. N. | 19.08.2018 | 17:00

Oba celky mají za sebou již první utkání letošní sezony. Kolínští uspěli ve Dvoře Králové, kde zvítězili těsně 1:0. Hosté, kteří přes letní pauzu výrazně posílili, drtivě porazili Olympii HK - Kratonohy 6:1. Jednu z branek vstřelil i zkušený bývalý reprezentant Jiří Štajner, který si sem našel cestu z Chrastavy, která po uplynulé sezoně spadla do Krajského přeboru.

Utkání se odehraje v neděli 19.8. od 17:00 hodin v Borkách! Rozhodně se přijďte podívat a podpořit naše kluky v prvním domácím zápase.

Co se týče vzájemných zápasů, v nich jednoznačně dominuje Kolín. Jeho hráči zvládli zvítězit ve všech 4 zápasech a drží stoprocentní úspěšnost. Zda tomu tak bude i nadále, o tom se rozhodne v neděli.

Diskuze k článku