Kolín v prvním domácím utkání nebodoval

Foto: Natálie Krupková

Tomáš Šulc | 20.08.2018 | přečteno 423x

Pro Kolín to byl první domácí zápas v nové sezoně, hostil Jiskru Mšeno-Jablonec nad Nisou. Hosté, za které nastupují mimo jiné například vícemistr ligy Jiří Štajner nebo exligový Tomáš Čížek, vytěžili z tohoto utkání maximum. V součtu dvou utkání nastříleli už 10 branek a inkasovali pouze dvakrát. V Kolíně zvítězili 4:1.

Konečné skóre ovšem mohlo být zcela jiné, ovšem kolínským hráčům to zejména v prvním poločase příliš nepálilo. Hned v úvodu se tváří v tvář s brankářem Mšena ocitl Rybařík. Z této situace ovšem vyšel lépe soupeřův gólman. Domácí se i nadále pokoušeli ohrozit hostující svatyni, všechny pokusy byly ale marné a udeřili hosté. V nastaveném čase se z rohového kopu hlavou prosadil Adam Houser a nakopl jeho tým do druhého poločasu.

V něm byly hosté lepší, a to poznamenalo i skóre. V 63. minutě na 2:0 zvýšil Nikolas Daníček. Poté přišla děsivá dvouminutovka - v 74. minutě se prosadil Jiří Štajner a o zmíněné dvě minuty později skóroval na 4:0 Dušan Nulíček. Zmírnit výsledek se Kolínu povedlo až v samotném závěru, kdy Milan Vácha dostal míč do vápna a téměř do prázdné branky ho doklepl Matěj Novák.

FOTO: Foto Jindřich Semotam | Foto Natálie Krupková

Branky: 87’ Novák - 45’+1’ Houser, 63’ Daníček, 74’ Štajner, 76’ Nulíček

Rozhodčí: Haleš - Šob, Erlebach

ŽK: Veselý, Rybařík

Diváci: 150

FK Kolín: Kohoutek - Čapek, Pavlík, Biško, Klouček (51’ Urban) - Vácha, Němeček (K), Šindelář (46’ Novák), Veselý (80’ Záhora) - Rybařík (66’ Křelina), Vondráček (73’ Koděra)

FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N.: Masařík - Váňa (K), Koblížek, Daníček, Čížek (33’ Nulíček), Pelta (61’ Štěpánek), Štajner, Helm (82’ Hrnčíř), Skuhravý, Štemberk (21’ Munzar), Houser

Diskuze k článku