Mladší dorost na Admiře nebodoval

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 22.08.2018 | přečteno 152x

Ml. dorost: FK Admira Praha „B“ – SK Sparta Kolín 3:2 (3:1)

„Do prvního mistrovského zápasu jsme vstoupili dobře, a to, když se se prosadil po rohu Jirky Škorpila Láďa Hetcl hlavou a dostal nás v 5. minutě do vedení 1:0. Hned poté jsme nastřelili Michalem Exnerem břevno domácí branky, ale byli to domácí kdo se dočkali a v rozmezí mezi 13. a 27. minutou otočili vedení ve vlastní prospěch 1:3. Mezitím jsme nastřelili opět tyč domácí branky, a tak když jsme přežili nařízený nepřímý kop v našem pokutovém území šli jsme do šaten za nepříznivého stavu 1:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, bojovali jsme vytvořili si několik brankových příležitostí, ale bohužel to vedlo pouze ke snížení vedení domácích v 60. minutě, kdy se po přihrávce Jirky Škorpila pohotově trefil Michal Exner a nastřelení další tyče domácí branky, a tak jsme z prvního mistrovského zápasu odešli bez bodů.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Branky: Hetcl, Exner

Naše sestava: Holý - Vondráček (K), Kroupa, Nevečeřal, Čáp (53´ Rejthar) - Němec, Exner, Hetcl, Kruliš (69´ Foršt) - Škorpil, Řehák (59´ Kenardžiev)

Diskuze k článku