St. dorost: Porážka na Admiře, vítězství s Cidlinou

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 27.08.2018 | přečteno 125x

FK Admira Praha B - SK Sparta Kolín, z.s. 6:4 (2:1)

Branky: 2x Koděra, Nágl, Tichý

Kolín: Jeřábek - Žák, Hoření, Machurka, Jedlička - Vlášek, Záhora, Koděra, Nágl - Tichý (46' Pelikán), Zelenka (66' Sosvor)

"S novým názvem, trenérskou dvojicí a nepočetnou lavičkou jsme plni očekávání vyrazili k prvému mistrovskému utkání. To bylo celkem vyrovnané až do doby, kdy jsme přebírali iniciativu a vyrovnali stav na 4-4. V té době jsme se dopustili individuální chyby a zcela zbytečně inkasovali. Domácí poté ještě jednou´scórovali. V tomto složení jsme se "sešli" poprvé od začátku přípravy. Domácí kompletně ročník 2001. Jen v pětici náhradníků měli brankáře ročník 2002." - Trenér Jaroslav Bejlek.

SK Sparta Kolín, z.s. - RMSK "Cidlina" 6:1(2:0)

Branky: 2x Tichý , Nágl, Zelenka, Koděra, Pelikán

Kolín: Jeřábek - Jedlička (46' Tichý), Hoření, Machurka, Žák - Šindelář, Záhora, Koděra, Vlášek, Nágl - Koděra - Zelenka (80' Pelikán)

"Do utkání jsme nastoupili v novém rozložení a odhodláním odčinit celkem zbytečnou porážku z prvého kola. To se nám zdařilo zřejmě hlavně díky rychle vstřelenému gólu již ve 3. minutě. Soupeř nastoupil s pěti hráči ročníku 2002 v základu a třemi náhradníky ročníku 2003. Po celé utkání jsme měli stálou byť kostrbatou převahu. Hru na pět záložníků musíme zažít v mistrovských utkáních. V přípravě bohužel nebyla z různých důvodů možnost." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku