Kolínští odvezli z Horek nad Jizerou 2 body

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 27.08.2018 | přečteno 297x

FC HORKY NAD JIZEROU - FK KOLÍN 1:2 PO PEN.

Na kolínské mužstvo čekalo v pořadí třetí utkání nového ročníku Fortuna Divize. Ve 3. kole se Kolíňáci vydali k boji na půdu nováčka z Horek nad Jizerou. Zde vybojovali nejprve jeden bod z remízy 1:1, následně si po penaltovém rozstřelu připsali i bonusový druhý bod.

Vstup do utkání jako hrom - už ve 3. minutě se kolínští ujali po brance Dominika Veselého vedení 0:1. A šancí na navýšení svého náskoku měli jen do konce první půle dost. Žádnou z vytvořených šancí ovšem neproměnili a převážně bránící se domácí mužstvo v úvodu druhé půle dokázalo vyrovnat na 1:1 - ve 47. minutě zahrál jeden z obránců Kolína rukou ve vápně a sudí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Martin Korec, díky kterému si domácí odnesli z utkání alespoň jeden bod.

V penaltové rozstřelu se kolínský brankář blýskl hned dvakrát. Rozhodující penaltu proměnil Adam Čapek.

Branky: Korec - Veselý

Rozhodčí: Bednář - Jansa, Raplík

ŽK: Horák, Ondrušík, Smetana - Klouček, Škoda

Diváci: 200

FK Kolín: Kohoutek - Klouček, Čapek, Němeček (K), Veselý (68' Urban), Šindelář, Biško, Vondráček, Škoda (89' Křelina), Vácha, Pavlík

FC Horky n. J.: Michňa - Marčík (59' Zikmunda), Boruta, Šťastný (K), Kořínek, Horák, Ondrušík (77' Saponenko), Jeník (84' Doležal), Bareiro, Smetana (89' Karásek), Korec (66' Kohout)

Diskuze k článku