Mladší dorost porazil Třebeš i Náchod

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.09.2018 | přečteno 73x

MLADŠÍ DOROST: SK Sparta Kolín – TJ Sokol Třebeš 4:0 (3:0)

Branky: Šámal J., Hetcl, Pelikán, vlastní

Sestava: Bína - Vondráček (K), Kroupa, Pelikán, Oliva (55´ Foršt) – Němec (60´Žídek), Exner, Hetcl, Škorpil (46´Kruliš) – Šámal (68´Rejthar), Řehák (46´Kenardžiev)

SK Sparta Kolín – RMSK Nový Bydžov 4:1 (2:0)

Branky: Šámal J., Pelikán, Exner, Kenardžiev

Sestava: Bína - Vondráček (K), Kroupa, Pelikán, Čáp (46´ Foršt) – Němec (54´Žídek), Exner, Hetcl, Kruliš (59´Řehák) – Šámal (59´Noll), Škorpil (46´Kenardžiev)

"Další dva mistrovské zápasy jsme odehráli v domácím prostředí když oba zápasy vypadali úplně stejně. Snažili jsme se o kombinační hru a vytvořili si velké množství příležitostí,ale proměnili pouze některé, takže jsme v obou zápasech vstřelili pouze po čtyřech brankách, i když výsledné skóre mělo být vyšší. Ale to se nedá nic dělat, na tom musíme zapracovat a co je důležitější než výsledek je chuť současného týmu mladšího dorostu na sobě pracovat a zlepšovat se." Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku