Žáci U13 zvítězili v Náchodě

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.09.2018 | přečteno 98x

U13: FK Náchod - SK Sparta Kolín 4:8

Sestava: Tobiáš, Kolář, Habich, Vrba, Tichý, Dvořák, Ptáček, Ditrich, Kvasil, Šrámek, Helcl, Kyral, Otradovský, Svatuška

"Do prvního mistrovského utkání nové sezóny naši borci vyrazili do Náchoda. Po kvalitně odehraných zápasech v přípravě jsme byli plni očekávání, jakým způsobem se podaří start do mistrovských utkání. Kluci navázali tam, kde jsme skončili v přípravě a odehráli velmi kvalitní utkání. Předváděli jsme nápaditou kombinační hru zakončenou krásnými góly a mimo několika slabších chvilek ve třetí třetině jsme nad soupeřem herně dominovali. Velké pozitivum vidím v tom, že i přes velmi tvrdou a důslednou hru soupeře, se kluci dokázali prosadit a byla cítit velká síla celého týmu. Výborný výkon všech hráčů byl podpořen skvělými výkony obou gólmanů." Uvedl trenér Radek Šrámek.

Diskuze k článku