PŘEDSTAVENÍ POSIL - ŠTĚPÁN URBAN

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 09.09.2018 | přečteno 547x

ŠTĚPÁN URBAN

V pořadí druhým představovaným hráčem je záložník Štěpán Urban, který Kolín moc dobře zná, jelikož zde působil v mládežnických kategorií. Odtud zamířil do pražské Sparty. I přes nabídky z jiných týmů je ale zpět a chce pomoci Kolínu o atakování nejvyšších příček.

Post: Střední záložník

Věk: 21 let

Kariéra: AFK Kolín, FK Kolín, AC Sparta Praha

Jak se ti v Kolíně prozatím líbí? Tak jelikož jsem šel do známého prostředí, tak jsem věděl co mě čeká, parta super, měl jsem nabídky z 2., 3.ligy, ale kvůli domácímu prostředí jsem chtěl zůstat doma.

Fotbalový idol? „Baví mě víc hráčů, ale řeknu Thiaga Alcantaru“

Kdo tě přivedl k fotbalu? „Maminka“

Nejlepší fotbalový zážitek? “Těch mám víc. Určitě první zápas za repre, pak tam je výhra s Manchester United 3:0 (Hrál Rashford, Tuanzebe, McTominay a další co jsou v širším týmu A), výhra CEE Cupu, gól Barceloně a asi všechny tituly v mladežnických ligách krom U16, ale nejvíc cenné je asi z U19, to jsme prolítli s náskokem asi 20 bodů.“

Vzkaz fanouškům: “Ať nás chodí podporovat na domácí zápasy v hojném počtu, ono se pak hraje líp před více diváky.“

Diskuze k článku