Mladší dorost zdolal rezervu Viktorie Žižkov

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 14.09.2018 | přečteno 84x

Mladší dorost: SK Sparta Kolín - Viktoria Žižkov B 3:1 (2:0)

Branky: Škorpil (pen.). Exner, Šámal

Naše sestava: Bína - Vondráček (K), Kroupa, Nevečeřal, Čáp (46´Foršt) - Němec (68´Řehák), Šámal V. (57´Pelikán), Hetcl, Škorpil (50´Kruliš) - Šámal (72´ Rejthar), Exner

"Na našem hřišti jsme přivítali velice silný tým Viktorie Žižkov. Soupeř byl velice silný v kombinaci a my spoléhali na rychlé protiútoky. Jeden z nich se nám povedl již v 17 minutě, když pronikl Jiří Šámal do vápna soupeře a byl faulován a z nařízené penalty nás dostal do vedení Jiří Škorpil 1:0. Poté se obraz hry nezměnil soupeř se snažil o kombinaci, ale jen po naše pokutové území a tak jsme to byli opět my kdo udeřil a to z rychlého protiútoku, kdy ve 26 minutě po přihrávce Filipa Vondráčka šel do velkého vápna Václav Šámal, nastřelil brankáře hostí, ale z následné dorážky zvýšil naše vedení na 2:0 Michal Exner. Za zmínku ze šancí hostí stojí pouze přihrávka přes celé naše vápno a střela z velkého vápna nad naší branku a když jsme neproměnili ještě velkou šanci z malého vápna tak jsme šli do kabin za slibného vedení 2:0.

Druhý poločas soupeř pokračoval v kombinační hře a vytvořil si několik brankových příležitostí, ale buď je neproměnil vlastní nepřesností nebo nás podržel náš brankář Daniel Bína, ale ani my jsme nezůstali pozadu a vytvořili si několik vyložených příležitostí, ale až v 72 minutě šel Jiří Šámal sám na brankáře hostí a prostřelil ho a zvýšil naše vedení na 3:0. Soupeř v závěru snížil po naší nepozornosti na 3:1, ale již to bylo v tomto zápase vše a připsali jsme si velice cenné vítězství 3:1. Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku