Kolín čeká na první domácí vítězství

Foto: Jan Kobzáň

Tomáš Šulc | 17.09.2018 | přečteno 301x

FK KOLÍN – MFK TRUTNOV 1:2 (0:1)

Kolínský A tým měl v neděli na programu další domácí utkání, ve kterém hostil už od 16:30 hodin klub z Krkonošského podhůří – MFK Trutnov. Tentokrát Kolíňáci neberou z domácího prostředí ani bod.

Slibný úvod utkání, ve kterém hráči Kolína doslova vlétli na svého soupeře a už ve 4. minutě se mohli ujmout vedení. Z vytvořeného tlaku v pokutovém území hostí bohužel nic nebylo. Vstřelení první branky se zhostili trutnovští – ve 14. minutě otevřel skóre Petr Holubec.

Z vyrovnání se domácí hráči a fanoušci mohli radovat až ve druhém poločase, kdy po rohovém kopu skóroval Štěpán Urban. Kolínu na domácím hřišti ale letos zatím není příliš souzeno, a to se projevilo i nyní. O vítězi rozhodl v 77. minutě svou druhou brankou Petr Holubec, který se náramně trefil z přímého kopu.

Fotogalerie: Foto Jan Kobzáň

Branky: Urban – 2x Holubec

Rozhodčí: Babka – Matyš, Matoušek

ŽK: Němeček – Turner, Tobiaš, Dvořák, Brejcha

Diváci: 120

FK Kolín: Kohoutek – Biško, Pavlík, Škoda, Urban (79‘ Novák) – Čapek – Vácha (83‘ Sodoma), Vondráček, Němeček (K), Veselý (70‘ Šindelář) – Křelina (46‘ Rybařík)

MFK Trutnov: Šťastný – Macek, Turner (84‘ Balcar), Makovský (K), Tobiaš, Zezula, Dvořák, Holubec, Brejcha (60‘ Mařas), Káva (90‘ Hejna), Kovář

Diskuze k článku