Žáci U14 zvítězili v derby s Nymburkem jednoznačně 1:8

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 24.09.2018 | přečteno 152x

U14: POLABAN NYMBURK – SK SPARTA KOLÍN 1:8 (0:3)

„V neděli v pravé poledne jsme se utkali se soupeřem z Nymburka. Hrálo se ve sportovním centru v Nymburce. Od začátku zápasu jsme na hřišti vládli a naší nátlakovou hrou jsme určovali směr utkání. Znovu musím kluky pochválit, protože na nich byla vidět chuť zvítězit. Jeden druhému pomáhali a snažili se plnit vše, co jsme jim před zápasem radili. Jsem velice spokojen, že naše hra má velice slušné parametry a zatím se pořád herně zlepšujeme. Ale už teď se těším na příští sobotu, kdy k nám přijede Vlašim, která zatím vše vyhrála, ale věřím, že u nás poprvé narazí.“ Uvedl trenér Jiří Biško.

Branky: Jahoda, 2x Novotný, Bárta, 3x Soukup, Urban

Sestava: Fejfar – Bárta, Ernyger, Fojtů, Herout, Jahoda (36‘ Endler), Nehasil (36‘ Jech), Soukup (K), Pych, Novotný (36‘ Novák), Jindra

Diskuze k článku