PŘEDSTAVENÍ POSIL - JIŘÍ VONDRÁČEK

Foto: Tomáš Šulc

Tomáš Šulc | 24.09.2018 | přečteno 374x

Další posilou je hráč, který má na svém kontě ligový start za Slavii Praha. Do Kolína přišel z jirenské Viktorie a nejen že je v základní jedenáctce, ale také trénuje společně s Petrem Káninským mladší dorostence. Řeč je o Jiřím Vondráčkovi!

Jiří Vondráček

Post: Střední záložník/útočník

Věk: 25

Kariéra: "Sparta Úpice,TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší, SK Červený Kostelec, FK Náchod, SK Slavia Praha, FC Graffin Vlašim/TJ Slavia Louňovice, SK Viktorie Jirny, FK Kolín"

Jak se ti v Kolíně prozatím líbí? Zatím jsem příjemně překvapen, líbí se mi tady. Ať už se jedná o podmínky a prostředí které Kolín nabízí tak i kolektiv.

Fotbalový idol: G. Hagi, T. Rosický

Kdo tě přivedl k fotbalu: “Děda společně s taťkou.“

Největší fotbalový zážitek: “Ligový start za Slavii Praha a reprezentační start v U21 pod panem Dovalilem.“

Vzkaz fanouškům: “Aby byly trpělivý, víme, že zatím, především v domácích utkáních, to není ono ale uděláme vše co je v našich silách abychom se zlepšili.“