Mladší dorost nasázel Vyšehradu "bůra"

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 27.09.2018 | přečteno 315x

SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad B 5:0 (2:0)

Branky: Šámal J., Šámal V., 2x Hetcl, Škorpil

Naše sestava: Holý - Vondráček, Kroupa, Pelikán (46´ Kruliš), Čáp -Němec, Šámal V., Hetcl, Škorpil - Šámal J. (67´ Žídek), Exner (61´ Řehák)

„Na našem hlavním hřišti jsme přivítali další pražský tým FK Slavoj Vyšehrad. Začali jsme dobře, dobře jsme kombinovali a vytvořili si několik slibných příležitostí, ale bohužel branka z nich nepadla. Postupně se začal osmělovat i soupeř a po několika našich nepřesnostech v naší defenzivě se dostal k zakončení, ale skóre bylo až do 33 minuty stále bez branek. Ve 33. minutě po rychlé akci Michala Exnera, který vyslal kolmou přihrávku na Jirku Šámala, který svůj únik zakončil chladnokrevně po obejití brankáře do prázdné branky a dostal nás do vedení 1:0. Poté jsme přestali z nepochopitelných důvodů hrát, soupeř převzal hru, vytvořil si územní převahu, ale byli jsme to opět my kdo se radoval a to po akci, kdy Vojta Němec vyslal kolmou přihrávku na Jirku Šámala, který unikl po levé straně a po jeho přihrávce z otočky umístěnou střelou k tyči Venca Šámal v 41. minutě zvýšil naše vedení na 2:0. Druhý poločas jsme soupeře již k ničemu nepustili, i když se snažil o kombinační hru, ale branky a šance jsme si vytvářeli pouze my, a to nejprve v 60 minutě po centru Filipa Vondráčka zblízka zvýšil naše vedení Láďa Hetcl a hned v 64. minutě navýšil opět po centru Filipa Vondráčka dorážkou Láďa Hetcl na 4:0. V 77. minutě uzavřel účet zápasu Jirka Škorpil z penalty na něj na konečných 5:0.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku