Žáci U15 předvedli parádní obrat

Foto: Zdeněk Hadrovský

Tomáš Šulc | 02.10.2018 | přečteno 376x

U15 SK SPARTA KOLÍN - FC SELLIER&BELLOT VLAŠIM 3:2

Sestava Kolína: Hurt - Stárek, Krupka, Jarý, Fíla - Buchta (27´Semenec), Rozumný (36´Pych), Čáslava (K), Procházka (36´Soukup) - Koutský, Ješeta.

"První poločas byl již v 9. minutě ovlivněn vyloučením hráče Vlašimi. To se do pokutového území dostal Koutský a byl faulován. Dal sice branku, ale už po odpískání. Kapitán hostů Fučík, však viděl červenou kartu. Domácí ale přestali hrát a do poločasu to bylo 0:2. Pro zdravotní problémy byl ve 27. minutě Semencem nahrazený Buchta. V poločase nastoupil místo Procházky Soukup a místo Rozumného přišel Pych (oba noví hráči jsou ročník 2005). Druhá část hry byla ve znamení stálé převahy domácích, kterým prospělo posunutí Krupky do zálohy. Bohužel proměňování šancí je velkou bolestí domácích. Jako správný kapitán se však zachoval Čáslava, v 50. minutě vstřelil kontaktní branku a po gólu Koutského v poslední minutě dovršil svým druhým gólem obrat zápasu. Závěrečnému gólu předcházel faul na Stárka u autové čáry. Fíla dal krásný centr před branku a Čáslava se hlavou mýlí jen málo kdy 3:2!" Uvedl trenér kategorie U15 Zdeněk Hadrovský.

Diskuze k článku