Ml. dorost vytěžil na pražském Tempu dva body

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 02.10.2018 | přečteno 365x

MD: TEMPO Praha – SK SPARTA Kolín 3:4 po pen.

Sestava: Bína – Vondráček, Nevečeřal, Kroupa, Čáp (52´ Pelikán) – Škorpil (52´ Kruliš), V. Šámal (63´L. Šámal), Hetcl, Němec (75´ Řehák) – Exner – J. Šámal

Branky: J. Šámal 2x, Hetcl

„K dalšímu zápasu Divize C Mladšího dorostu jsme zajížděli do Prahy, na půdu FC TEMPO Praha. Už od úvodní minuty jsme se přesvědčili, že nás zde nečeká nic jednoduchého. Soupeř byl běhavý a velmi fotbalový. I přesto jsme se v 11. minutě dostali do vedení 0:1, kdy Škorpil zvolil nákop na J. Šámala a ten ukázal svoji rychlost a přešel přes obranu domácích. Zpětnou přihrávkou donutil obránce k vlastní brance. V 15. minutě bylo srovnáno 1:1, domácí rozehráli rychle na krátko rohový kop a po přihrávce před bránu se prosadil jeden z domácích hráčů. V 52. minutě rozehrávali domácí standartní situaci a i když na poprvé ještě stihnul reflexivním zákrokem Bína míč vyrazit, tak si tento odražený balón našel jeden z domácích hráčů a byl zde dříve než V. Šámal, který protihráče fauloval ve vápně. Pokutový kop soupeři zahráli s přehledem 2:1. V 62. minutě nám vyšla jedna z kombinací a i když Exner na poprvé nevyzrál na domácího gólmana, tak dal zpětnou přihrávku na nabíhajícího Hetcla, který se nemýlil 2:2. V 64. minutě jsme předvedli fatální hrubky v obranné řadě a domácím prakticky nahráli na gól 3:2. Poté hned v následující minutě vysunul Hetcl nabíhajícího J. Šámala a ten nezaváhal 3:3. I přes velké množství šancí na obou stranách se už výsledek do konce zápasu nezměnil. V pokutových kopech jsme uspěli 3:4 a připsali si plusový bod.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Jiří Vondráček.

Diskuze k článku