Starší dorostenci nezvládli utkání na Tempu

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 02.10.2018 | přečteno 357x

SD: FC Tempo Praha - SK Sparta Kolín 10:2 (2:1)

Branky: Koděra,Nágl

Kolín: Jeřábek (79' Bína) - Žák (72' Chaloupka), Machurka, Hoření, Oliva (46' Tichý) - Zelenka, Záhora, Koděra, Vlášek, Nágl - Šindelář

"Hodnotit toto utkání lze tak do 58. minuty. Poté to byl již totální kolaps. Do utkání jsme nastoupili aktivně a již v 1. minutě nastřelili tyč. Jenže ve 3. minutě jsme nechali zbytečně od postranní čáry odcentrovat soupeře a tečovaný míč hlavou skončil v naší brance. Ve 25. min další hrubka na velkém vápně a bylo to 2-0. Ve 36. min. jsme nádhernou střelou snížili na 2-1 a až do 58. minuty udržovali se soupeřem vyrovnanou hru založenou na bojovnosti celého týmu. Poté však došlo k několika po sobě jdoucích chyb jednotlivců a utkání skončilo hanebným debaklem. Přesto musím některé hráče za přístup k utkání pochválit." Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku