V DALŠÍM KOLE HOSTÍME PŘEPEŘE

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 13.10.2018 | přečteno 548x

FK Kolín - FK Přepeře | 14.10.2018 | 15:30

Kolínské A mužstvo čeká v nadcházejícím kole utkání s dalším nováčkem divizní skupiny C. Jedná se o tým FK Přepeře, které se aktuálně nachází na 7. příčce. Na kontě má 16 bodů. Z posledních 5 utkání nasbíralo mužstvo z Libereckého kraje 8 bodů - nejprve dvě vítězství v řadě, následně dvě prohry v penaltovém rozstřelu a uplynulý týden nestačilo na rezervu Pardubic.

Kolín se tímto utkáním může na svého soupeře dotáhnout - v tabulce je na desátém místě s 13 body, tedy případné vítězství by znamenalo posun před přepeřské mužstvo. Kolínští nasbírali v posledních 5 utkáních body pouze 4.

Pro celky je zítřejší utkání prvním vzájemným zápasem. O tom, kdo nakonec vybojuje body se dozvíme zítra. Utkání na stadionu v Borkách začíná v 15:30 hodin!

Diskuze k článku