Mladší dorost prohrál v Trutnově

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 15.10.2018 | přečteno 119x

Ml. dorost MFK Trutnov – SK Sparta Kolín 2:0 (0:0)

Sestava: Bína – Vondráček (73´ Oliva), Hetcl, Kroupa, Čáp (69´ Žídek) – Nevečeřal, V. Šámal, Exner, Kruliš (58´ Foršt) – J. Šámal (45´ Škorpil), Pelikán

“V sobotním duelu mladšího dorostu v divizi skupiny C jsme narazili na kvalitní tým Trutnova. V prvním poločase se hrál vyrovnaný duel hlavně ve středu hřiště. Domácí hrozili hlavně ze standartních situací a my i přes tři vyložené příležitosti, kdy v největší trefil Nevečeřal tyč domácí branky, jsme tíženou branku nevsítili. Druhý poločas rozhodly dvě standartní situace. První v 62. minutě, kdy při nedůrazu v bránění si domácí hráč našel balón a pohodlně podél gólmana proměnil na 1:0. Druhá a rozhodující standartní situace přišla v 82. minutě, jeden z domácích hráčů sklepnul balón hlavou na spoluhráče a ten už si věděl rady a stanovil tak konečný stav na 2:0. Uvedl trenér Jiří Vondráček.

Diskuze k článku