Oslabená U15 bojovala na hřišti Jablonce n. Nisou

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 25.10.2018 | přečteno 112x

U15: FK Jablonec – SK Sparta Kolín 2:0(0:0)

Sestava Kolína: Čáslava (K) - Stárek, Fíla, Jarý, Žemba - Koutský; Soukup (26´ Pych,36´ Ernyger), Krupka, Rozumný, Procházka (46´ Fojtů, 53´ Novotný) - Ješeta (60´Novák)

"Značně oslabená jela k zápasu na hřiště prvního Jablonce naše patnáctka. Hurta, který byl mimo republiku, nahradil v brance kapitán Čáslava a podal výborný výkon. První poločas hosté skvěle plnili obranné úkoly a když přečkali úvodní tlak Jablonce, posunul jsem v 15. minutě do útoku k Ješetovi Koutského. Ukázali jsme, že umíme i dopředu a po centru z rohového kopu se dokonce mohl prosadit Pych. I druhý poločas začal dobře. Bohužel v 5. minutě druhé části hry přišla na útočné polovině chyba a z protiútoku se radovali domácí. Vyrovnaný zápas se musel líbit. Jablonec v 52. minutě přidal druhý gól a zápas bez větších problémů dotáhl do vítězného konce." Uvedl trenér kategorie U15 Zdeněk Hadrovský.

Diskuze k článku