Mladší dorost porazil Vlašim

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 26.10.2018 | přečteno 96x

SK Sparta Kolín U17 - SK Sellier&Bellot Vlašim U17 2:0 (0:0)

Naše sestava: Holý - Vondráček (46´Foršt), Nevečeřal, Kroupa, Čáp (70´Noll) - Škorpil (46´Kruliš), Hetcl, Šámal V. (62´Řehák), Němec - Exner, Pelikán

Branky: Hetcl, Němec

“Dnešní zápas jsme sice vyhráli, ale herně se nám příliš nedařilo, i když i tak jsme si vytvořili dostatek brankových příležitostí, ze kterých jsme nejdříve v 52 minutě po přihrávce Vojty Němce obstřelil Láďa Hetcl brankáře hostí a dostal nás do vedení 1:0 a v závěru v 79 minutě po přihrávce Ládi Hetcla se dostal Vojta Němec sám před brankáře a kolem něj navýšil naše vedení na 2:0. Nutno ale přiznat že i hosté měli několik brankových příležitostí, které buď zlikvidoval spolehlivě chytající Jan Holý nebo byli nepřesní v koncovce a tak jsme byli dnes šťastnějšími a vyhráli jsme 2:0.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Petr Káninský.

Diskuze k článku