V NEDĚLI PŘIJEDE MUŽSTVO BENÁTEK N. JIZEROU

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 26.10.2018 | přečteno 216x

FK Kolín - SK Benátky nad Jizerou | 28.10.2018 | 14:30 hodin

Kolínští v uplynulém kole zvítězil v derby s Českým Brodem 1:0. Na vítězství jistě budou chtít navázat i v dalším divizním utkání, ve kterém hostí mužstvo Benátek nad Jizerou.

Benátky nad Jizerou jsou na tom momentálně v tabulce velmi dobře - se svými 21 body se nachází na 4. místě a na první Čáslav ztrácí pouze 2 body. V odehraném 11. kole si náš nedělní soupeř poradil s týmem Přepeř 2:1.

Kolín si bodovým ziskem v Českém Brodě výrazně přilepšil. Díky plnému počtu bodů dokázal na rozdíl 3 bodů odskočit sestupovým příčkám a v tabulce mu patří 11. místo.

Vzájemné zápasy odehrály tyto mužstva pouze dvě, a to v sezoně 2015/16 v České fotbalové lize. Tenkrát Kolín oba zápasy ovládl - nejprve zvítězil na hřišti Benátek 3:1 a následně tuto výhru potvrdil i v Borkách vítězstvím 2:0. Jak tomu bude nyní, o 2 sezony později, to se dozvíme už v neděli! Pozor, začínáme už ve 14:30 hodin!

Diskuze k článku