Mladší dorost ve vypjatém zápase neuspěl

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 31.10.2018 | přečteno 105x

SK Česká Třebová U17 - FK Kolín U17 3:1 (1:0)

Naše sestava: Holý - Vondráček (65´ Žídek), Pelikán, Nevečeřal, Čáp (46´ Foršt) - Němec, Hetcl, Šámal V., Kruliš (46´ Kenardžiev) - Exner, Škorpil (56´Řehák)

Branky: Hetcl

“V dalším mistrovském utkání jsme zavítali na půdu soupeře ze spodku tabulky do České Třebové. Bohužel terén na místním fotbalovém hřišti připomínal spíše bahniště než fotbalové hřiště a tomu také odpovídala hra, která neměla s fotbalem nic společného. Bohužel první poločas jsme se s tím nevypořádali a prohrávali s nadšeně bojujícími domácími 0:1 a to jsme hráli od 32. minuty ještě bez vyloučeného Michala Exnera. Ve druhém poločase jsme zvýšili úsilí, i v deseti jsme soupeře zmáčkli na jeho polovině, ale bohužel branku vstřelil opět soupeř a vedl v 56 minutě 0:2. Pak jsme se nadechli k velkému odhodlání udělat ještě něco s výsledkem, ale bohužel to stačilo pouze na snížení, kdy se trefil po přihrávce Radka Pelikána v 69 minutě Ladislav Hetcl a ve velice vypjatém a vyostřeném závěru zápasu hlavně ze strany domácích fanoušků, kteří nás neustále slovně napadali se nám nepodařilo vyrovnat a bohužel jsme ještě v závěru inkasovali z pokutového kopu na 1:3 a odjeli jsme domů z prázdnou.“ Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku