Mladší dorost obral rezervu Benešova o dva body

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 09.11.2018 | přečteno 117x

SK Sparta Kolín U17 - SK Benešov U17 B 4:3 n.p. 5:4 (1:1)

Naše sestava: Holý - Vondráček (K), Nevečeřal, Kroupa, Čáp (68´ Kenardžiev) - Škorpil (74´ Žídek), Hetcl, Šámal V., Kruliš (50´ Řehák)- - Němec, Pelikán

Branky: 3x Hetcl

"Na naší umělé trávě jsme přivítali velice silný tým SK Benešov, což se potvrdilo již od začátku, kdy byl soupeř silný hlavně v ofenzivní části, kdy si vytvořil několik brankových příležitostí, ale ani my jsme nezůstali pozadu a aktivní hrou jsme byli také nebezpeční, ale byl to právě soupeř, který otevřel účet zápasu ve 29. minutě, a to z pokutového kopu po našem nešikovném faulu na brankové čáře 0:1. Z odpovědí jsme nečekali naštěstí dlouho, a to jen dvě minuty, když po pěkném centru Jirky Škorpila Láďa Hetcl hlavou vyrovnal na 1:1. Druhý poločas vypadal jako první, snažili jsme se útočit, ale soupeř byl opět velice nebezpečný což potvrdil v 59 minutě a v 71. minutě, když nám odskočil dvěma brankami na 1:3. Naštěstí jsme se nevzdali vrhli všechny síly do útoku a vyplatilo se, a to když nejprve v 76 minutě po centru Filipa Vondráčka Ladislav Hetcl hlavou snížil na 2:3, to nás nabylo neuvěřitelnou energií a z tlaku na soupeřovu branku jsme vytěžili vyrovnávací branku v 86 minutě, když po přihrávce Lukáše Kroupy dnes střelecky disponovaný Ladislav Hetcl završil svůj hattrick a vyrovnal na 3:3 a to jsme ještě těsně před koncem mohli strhnout vítězství na naši stranu, když opět Ladislav Hetcl těsně minul opuštěnou branku hostí, a tak jsme alespoň dotáhli utkání do nerozhodného stavu 3:3. Poté jsme ještě vyválčili v dramatickém penaltovém rozstřelu 5:4 druhý bod." Uvedl trenér Petr Káninský.

Diskuze k článku