DNES DERBY S ČÁSLAVÍ!

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 11.11.2018 | přečteno 240x

FK KOLÍN - FK ČÁSLAV

11.11.2018 | 14:00 hodin

Dnes přijede do kolínských Borků mužstvo z nedaleké Čáslavi. Utkání, které se pokaždé odehrává v duchu pravého derby, začíná už ve 14:00 hodin!

Čáslav je na tom v letošním ročníku velmi dobře - ze třinácti odehraných utkání prohráli pouze dvakrát. S 26 body se prozatím nachází na druhém místě, dnešní případný tříbodový zisk by je ovšem mohl posunout zpět do čela tabulky. Kolín je letos prozatím spíš na druhé straně. Z posledních pěti zápasů dokázali kolínští získat 4 body a aktuálně je od sestupových příček dělí pouhý 1 bod. Pokud by dnes právě Kolínáci zvítězili, mohou se vyhoupnout na 9. místo, o které by se dělili s Českým Brodem.

První vzájemný zápas se datuje do října 2004, kdy se celky utkaly v České fotbalové lize. Tehdy zvítězil Kolín 3:2. Po tomto zápase se odehrálo dalších 9, ve kterých dominovala spíše Čáslav. Vítězství si čáslavští připsali hned šestkrát. Doposud poslední vzájemný zápas, z června loňské sezony, ovládla Čáslav 1:4.

Diskuze k článku