Starší dorost uspěl i v improvizované sestavě

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 14.11.2018 | přečteno 166x

SD: SK Střešovice - SK Sparta Kolín 0:4 (0:3)

Branky: Koděra 2x,Jedlička, Záhora (PK)

Kolín:

Bína - Šindelář,Hořejší, Machurka, Jedlička - Hetzl, Záhora(57.Pelikán), Vlášek, Nágl - Koděra(77.Chaloupka), Zelenka

"Radost z kompletnosti týmu vydržela jen týden. Na utkání do Prahy jsme odjížděli s vědomím, že bude nutná určitá improvizace v sestavě. Ale povedlo se. Značně nám pomohly rychlé góly v začátku utkání. V jedenácté minutě jsme vedli dva nula. Když jsme v třicáté prvé minutě dali třetí gól z penalty, bylo prakticky po zápase. Celé utkání jsme kontrolovali hru a ještě v šedesáté třetí minutě přidali gól čtvrtý. Domácí prověřili kvality našeho brankáře pouze ve dvou případech. Uvedl trenér Jaroslav Bejlek.

Diskuze k článku