Mladší dorost Střešovice o body neobral

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 14.11.2018 | přečteno 164x

MD: SK Střešovice – SK Sparta Kolín 3:1 (3:1)

Sestava: Holý – Foršt, Vondráček, Kroupa, Čáp – Kenardžiev (55´Chaloupka), Hetcl (46´ Žídek), Němec, Kruliš – Řehák (79´ Bína), Pelikán

Branky: Pelikán

“Na další utkání jsme vyrazili do Prahy, kde nás čekal celek SK Střešovice. Soupeř měl na svém kontě stejný součet bodů jako my, tudíž jsme věděli, že nás zde nečeká nic lehkého. A už od začátku jsme se o tom opravdu přesvědčili, soupeř byl agresivnější a vyhrával veškeré souboje. V 6. minutě střešovičtí potrestali náš nedůraz ve středu hřiště, kde celá akce začala. Domácí útočník na dvakrát překonal Holého 0:1. V 17. minutě jsme nakopli dlouhý balón, za kterým se hnal Kruliš, ten dokázal odcentrovat a pro Pelikána na malém vápně už nebyl problém balón poslat do sítě 1:1. Bohužel ve 24. minutě i přes trochu smůly, kdy naší rozehrávku zastavil dotek rozhodčího, vystřelil domácí hráč z 30 metrů a nádherně se trefil pod břevno 1:2. Dále ve 41. minutě jsme opět neuhlídali standartní situaci, skákající míč našel domácí útočník a pohodlně skóroval 1:3. Ve druhé půlce zápasu byl vidět spíše boj, než nějaká pěkná fotbalová podívaná a my navíc od 68. minuty po druhé žluté kartě pro Vondráčka dohrávali v 10. Soupeř ze Střešovic vyhrál zaslouženě 3:1.“ Uvedl trenér mladšího dorostu Jiří Vondráček.

Diskuze k článku