NA ZÁVĚR VÝHRA V KRATONOHÁCH

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 18.11.2018 | přečteno 331x

OLYMPIA HK-FK KRATONOHY - FK KOLÍN 0:2

K poslednímu utkání první poloviny Divize se kolínské mužstvo vydalo do Kratonoh. Zápas týmů ze spodní části tabulky sliboval boj o velecenné body, které mají v současné době pro oba celky hodnotu zlata. Po konečném hvizdu se z vítězství radovali kolínští.

Body se na konto Kolína připsaly zaslouženě - už v prvním poločase si vytvářel více šancí a dostával soupeře pod tlak. Z branky se Kolíňáci radovali už ve 20. minutě, jenže euforii zarazil zdviženým praporkem asistent rozhodčího. Pár minut před koncem první půle se prosadil nejzkušenější hráč kolínského kádru - Petr Pavlík. Ten se ve skrumáži zorientoval jako první a z úrovně penaltového puntíku překonal domácího brankáře Finkeho.

Druhý poločas se nesl v tomtéž stylu. Pojistku přidal v 62. minutě Lukáš Šindelář. Domácí se po zbytek zápasu jen marně snažili dohnat dvougólovou ztrátu, jenže všechny pokusy byli marné a kolínskou defenzívu nedobyli.

Branky: Pavlík, Šindelář (KOL)

Rozhodčí: Kvítek - Mrkáček, Klečka

ŽK: Kabeláč - Rybařík

Diváci: 100

FK Kolín: Kohoutek – Čapek, Pavlík, Šindelář (88' Veselý), Biško – Vácha (90' Karban), Němeček, Vondráček, Stehno (70' Peterka), Urban (75' Rybařík) – Škoda.

Olympia HK-FK Kratonohy: Finke - Čada (K) (59' Kabeláč), Strasser, Kraják L., Chocholatý, Trnka (58' Bareš), Zbudil (46' Kraják O.), Prouza (69' Kocourek), Ličman, Václavek, Kabeláč

Diskuze k článku