Rozhovor s kapitánem Petrem Němečkem

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 27.12.2018 | přečteno 594x

ROZHOVOR | PETR NĚMEČEK

V Kolíně patří již ke stabilním článkům základní jedenáctky. S týmem prošel několik sezon a po jeho boku se vystřídalo už několik hráčů. Nyní je kapitánem s odhodláním vést své mužstvo kupředu. Řeč je o pětadvacetiletém Petru Němečkovi, se kterým je připraven krátký rozhovor!

.

.

1. V této sezoně si po Danu Nešporovi převzal kapitánskou pásku. Co to pro tebe znamená?

"Převzetí kapitánské pásky vnímám jako čest, ale zároveň je to z důvodu, že jsem jedním z nejdéle působících hráčů v týmu a mohu tím klukům pomoci."

2. Je za vámi podzimní část a Kolín se nachází až na 12. místě. Kde je rozdíl oproti minulé sezoně, kdy jste atakovali přední příčky?

"Umístění není takové, jaké bychom si představovali. Co se týče herního projevu, jak v loňské, tak v letošní sezóně je na dobré úrovni, ale bohužel tuto sezónu nás nejvíce trápí neproměňování šancí a malý důraz ve vápně. Uděláme vše pro to, aby výsledky v jarní části byly pozitivnější."

3. Čeká vás zimní příprava a následně druhá polovina soutěže. Jak ty osobně se na to připravuješ?

"Před Vánoci jsem se byl ohřát u moře. Teď skončila doba cukroví a bramborových salátů a začínám se fyzicky připravovat na zimní přípravu, která bude určitě náročná."

4. Během zimní pauzy jistě dojde k několika změnám v týmu. Myslíš, že to nějak výrazně promluví do vaší momentální situace?

"Nějaké změny očekávám, ale více se ukáže po začátku zimní přípravy."

5. S jakým cílem ty osobně začneš zimní přípravu?

"Mým cílem pro zimní přípravu je se co nejlépe s týmem připravit na jarní část sezóny."

6. V klubu jsi už několik sezon. Na kterou vzpomínáš nejraději a na kterou bys naopak raději zapomněl?

"Nejraději vzpomínám na loňskou sezónu, kdy jsme atakovali přední příčky tabulky a dařilo se nám jak herně, tak výsledkově. Nejhorší sezónou pro mě byl pád z ČFL do divize."

"Na závěr bych Vám chtěl poděkovat za přízeň a přeji Vám všechno nejlepší do nového roku 2019."

Diskuze k článku