PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ #4 | Kolín - Vyšehrad

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 30.01.2019 | přečteno 425x

FK Kolín – FK Slavoj Vyšehrad | 2.2.19 | 10:00 hodin

Utkání s pořadovým číslem 4! Již tuto sobotu, 2. 2. 2019 hostí Kolíňáci další třetiligový celek – FK Slavoj Vyšehrad. Utkání začíná v 10:00 hodin.

Vyšehradský Slavoj si v České fotbalové lize vede velmi dobře – v tabule přečkává zimu na 3. místě za druhými Domažlicemi, přičemž na první Zápy ztrácí 11 bodů. Pražané mají v zimní přípravě za sebou už 3 utkání – na úvod zimní přípravy padli s juniorkou Slavie 2:0, poté nestačili ani na druholigové České Budějovice 3:1. Ve třetím přátelském utkání remizovali s Velkými Hamry 3:3 a dnes od 17:00 hodin hostují na půdě Kladna. (výsledek z tohoto utkání doplníme později).

Vyšehradské mužstvo se v sezoně 2014/15 probojovalo z druhého místa do FNL, ovšem po jedné sezoně se opět vrátilo zpět do ČFL. V té nyní hraje od sestupu svůj druhý ročník.

Název pražského klubu je v současné době mimo jiné skloňován i díky komediálnímu seriálu Vyšehrad s hlavní postavou Jakuba Štáfka alias Juliuse Lavického.

Diskuze k článku