PU: FK KOLÍN - FK SLAVOJ VYŠEHRAD 1:5

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 02.02.2019 | přečteno 426x

PÚ: FK Kolín - FK Slavoj Vyšehrad 1:5

Dnes se odehrálo další přátelské utkání s pořadovým číslem 4. Kolínští na umělé trávě hostili celek ze špičky ČFL – FK Slavoj Vyšehrad. Domácí rychle zareagovali na gól Vyšehradu a ve 20. minutě bylo skóre 1:1. Poté se iniciativy ujali především hosté, kteří zde předvedli svou kvalitu z vyšší soutěže a do konce poločasu stihli vstřelit ještě další tři branky – skóre po první půli bylo tedy 1:4. Ve druhém poločase došlo už jen ke kosmetické úpravě skóre, když deset minut před koncem Pražané zvýšili stav utkání na konečných 1:5.

Další přátelský zápas sehrají Kolíňáci příští sobotu, kdy přijede opět třetiligový celek – SK Převýšov. Začátek zápasu je naplánován na 10:00 hodin.

Diskuze k článku