U13 | POSLEDNÍ SATELITNÍ TURNAJ

Foto: fk-kolin.cz

Tomáš Šulc | 06.02.2019 | přečteno 177x

"V sobotu jsme dohráli poslední ze čtyř satelitních turnajů kategorie U13, při kterých jsme měli možnost poměřit síly s kluky z Trutnova, Cidliny a Nového Hradce a také prověřit fyzickou kondici našich hráčů při celkové délce hry 120 minut bez přestávek. Ve všech turnajích jsme předváděli výborné výkony, kdy jsme ze všech dvanácti zápasů pouze jednou prohráli, ale především mě těší způsob, jakým se kluci prezentovali. V obrané fázi jsme byli nekompromisní, důrazní, neustále ochotni pomoci jeden druhému a to se projevilo ve velmi nízkém počtu inkasovaných branek. Směrem dopředu jsme byli nebezpeční, kluci hýřili aktivitou, předváděli kvalitní kombinační hru, prokládanou přímočarými průnikovými akcemi a jediné v čem jsme opět klopýtali byla efektivita koncovky. Věřím, že si toto sebevědomí a způsob hry přeneseme do dalších přípravných zápasů a poté do jarní části ligy žáků." Uvedl trenér U13 Radek Šrámek.

Diskuze k článku